poniedziałek, 20 lipca 2015

„Efekt Motyla” jako e-book


Od dzisiaj moja debiutancka powieść „Efekt Motyla” jest już dostępna w sprzedaży w wersji elektronicznej. Data publikacji tego e-booka nie jest przypadkowa, ponieważ pięć lat temu, dokładnie 20 lipca 2010 roku ukazało się papierowe wydanie mojego debiutu.
Od dłuższego czasu książki nie można już było nigdzie kupić. Dodruku nie będzie, ale w związku z tym, że „Efekt Motyla” cieszył się pewnym zainteresowaniem i zebrał kilka niezłych opinii, postanowiłem wreszcie udostępnić go w formie e-booka. Myślałem o tym już od dawna, lecz ze względu na obowiązujący kontrakt z wydawcą nie mogłem zrobić tego wcześniej. W kwietniu jednak nasza umowa w końcu wygasła.
Treść powieści pozostaje niezmienna, nie dokonywałem w niej żadnych poprawek, to dokładnie ten sam tekst, który poszedł do druku w 2010 roku. To wydanie różni się tylko okładką, gdyż ze względów prawnych nie mogłem wykorzystać ponownie znanego niektórym projektu graficznego z motylkiem na niebieskim tle, gdyż został on przygotowany na zlecenie wydawcy.

Jednak z perspektywy Czytelnika to tylko nieistotne pierdoły, więc pora przejść do konkretów. „Efekt Motyla” można kupić w tej wersji za jedyne 2 złote. Powieść jest dostępna w formatach pdf, epub, i mobi.

Darmowy fragment tej publikacji, a także całego e-booka znajdziecie pod poniższym linkiem:


1 komentarz: