czwartek, 19 listopada 2015

"Niema Trylogia" w etuiWszystkie tomy "Niemej Trylogii" zostały już wydane. Cały czas można je kupować. Dla tych, którzy jeszcze nie mają ich w swoich zbiorach, przygotowałem coś specjalnego. Mam tu na myśli pakiet "Niemej Trylogii", dokładnie taki, jak ten przedstawiony na zdjęciach.

W skład takiego zestawu (oprócz trzech książek oczywiście) wchodzi także eleganckie opakowanie na całą trylogię, zaprojektowane specjalnie z myślą o tych, którzy nie tylko lubią czytać, ale lubią też stawiać na półkach swoich domowych biblioteczek książki, które będą przykuwać uwagę już samym swym wyglądem.

Promocyjna cena takiego zestawu to zaledwie 65 zł.

Kupując wszystkie tomy pojedynczo, trzeba by wydać aż 76 zł, więc widać, że bardziej opłaca się nabyć od razu cały komplet.

Wszystkim zainteresowanym radziłbym się pospieszyć. Taki zestaw jest dostępny w ściśle limitowanej edycji, a większość kompletów została już sprzedana bądź zarezerwowana.

Zamówienia kierujcie na:

lewandowski1331@gmail.com


Dodam jeszcze, że za projekt opakowania odpowiedzialny jest Łukasz Buchała, czyli dokładnie ten sam grafik, który przygotowywał okładki wszystkich tomów "Niemej Trylogii".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz